FANDOM


[[Figura:Gmaillogo.gif|thumb|Gmail shenja dalluese]] Gmail është pjesë për shërbime të postës elektronike ofruar nga korporata Google Inc.

Edhe pse Gmail ose Googlemail si shërbim nuk daton herët arriti shumë shpejt të bëhet i njohur ndër shfrytëzuesit. Shkaku i arritjes së një popullariteti të shpejt ishte thjeshtësia, njëkohësisht lidhja në Googlepages (shëbim për krijimin e faqes personale) e më së shumti hapësira e madhe e kutisë postale me mbi 2793 MB (regjistruar më 13 dhjetor 2006) dhe gjithnjë në rritje e sipër.

Shih edhe Edit

Lidhje të jashtme Edit

Template:Google Inc.ar:جيميل

az:Gmail bg:Gmail bn:জিমেইল bs:GMail ca:Gmail ceb:Gmail cs:Gmail da:Gmail de:Gmail en:Gmail eo:Gmail es:Gmail et:Gmail eu:Gmail fa:جی‌میل fi:Gmail fr:Gmail gu:જી-મેઇલ he:Gmail hi:जीमेल hr:Gmail hu:Gmail id:Gmail it:Gmail ja:Gmail jv:Gmail ka:Gmail ko:G메일 la:Gmail lt:Gmail ml:ജിമെയില്‍ ms:Gmail nl:Gmail nn:Gmail no:Gmail pl:Gmail pt:Gmail ro:Gmail ru:Gmail sco:Gmail simple:Google Mail sk:Gmail sr:Џимејл sv:Gmail ta:ஜிமெயில் th:จีเมล tr:Gmail uk:Gmail uz:Gmail vi:Gmail yi:Gmail zh:Gmail

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.